İPTAL & İADE KOŞULLARI

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

Değerli Müşterilerimiz,

-Kargo şirketinin teslimatı sırasında, kargo paketinizin zarar gördüğünü düşünüyorsanız, teslim almayıp, kargo elemanı yanınızdayken  tutanak tutturarak iade ediniz.  Hasarlı olarak teslim aldığınız ürünleri, aynı gün içinde, info@bindallici.com veya info@toptanbindalli.com adresi veya + 90 232 446 27 93 numaralı telefon vasıtasıyla, müşteri temsilcilerimize muhakkak bildiriniz.Daha sonradan göndereceğiniz hasarlı ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmeyecektir.

-Yapacağınız iade ve değişimleri , ürün elinize ulaştıktan sonra aynı gün içinde kargoya vermeniz şartıyla iade kabul edilecektir. info@bindallici.com veya info@toptanbindalli.com adresine yazarak ya da + 90 232 446 27 93  arayarak muhakkak bildiriniz.

-  Özel dikim siparişleriniz tarafımıza verdiğiniz ölçüler üzerine yapılır. Verdiğiniz ölçüler üzerine yapılan siparişin üzerinize olmaması durumundan firmamız sorumlu değildir. Özel dikim siparişlerinizde iade kabul edilmemektedir.

-İade işlemlerinde, kredi kartı ile satın alınan ürünlerin ücretleri, banka tarafından iade edilir. Taksitli alımlarda, iadeniz banka tarafından taksitli olarak yapılmaktadır. Ürün bedeli havale ile ödenmişse iade tutarı, hesabınıza 7 iş günü içinde yapılacaktır. 

 


İletişim Bilgilerimiz